Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

O nás

TÝM    HOSTÉ

Podcast story

Honza a Mike se poprvé potkali v roce 2007 jako kolegové a zaměstnanci stejné firmy. Po krátkém čase zjistili, že mají společnou zálibu. Filmy. Časteji a častěji se ve volných chvílích a pauzách pouštěli do nejrůznějších debat o filmech, které viděli a nebo o těch, které se teprve budou natáčet.

Později, když se Mike stal redaktorem mladého filmového webu, přivedl do stejné redakce i Honzu. Oba našli způsob, jak prostřednictvím psaného slova vypustit své názory a myšlenky do světa.

Honza objevil v historii webu několik původních filmových podcastů, které však měly skončit zapomenuté v archivu neúspěchů. Po poslechu několika z nich, dostal chuť to zkusit znovu oživit. Dlouho to netrvalo a začal s přípravou prvního. Ten měl spoustu much a postrádal potřebnou kvalitu, nejen technickou, ale vyšel a následovaly ho další. Jako parťáka si nemohl vybrat nikoho jiného než Mika. Pomalu přibývalo fanoušků a posluchačů. Filmový podcast se stal součástí vlastní tvorby redakce a někteří redaktoři se v něm občas objevili jako hosté.

V roce 2015 si Honza a Mike sbalili svůj podcast a opustili definitivně redakci a místo vzniku svého filmového audio pořadu. Nechali za sebou devatenáct klasických dílů a pět verzí mini. Založili si vlastní web věnovaný jen podcastu a začali od začátku. Někteří bývali kolegové z řad redaktorů jim zůstali věrni a občas se některého z podcastů rádi zúčastní.

 Filmový PODCAST žije dál!!!