Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Tým

logotorpHonza Bureš aka Torptorpsil

Honza měl vždy rád filmy a byl jejich horlivým fanouškem, ale až v pozdějším věku se ze sledování filmů a dění ve filmovém průmyslu stala záliba a nedílná součást jeho života. A byl to on kdo na jaře roku 2013 přišel s myšlenou rozjet společně s Mikem první verzi jejich podcastu.

Nemá vyhraněný styl, ale nejvíce si libuje v komiksových adaptacích, sci-fi a akci. Není žádným tajemstvím, že číslo jedna je pro něj tvorba Marvel Studios.

V týmu je za toho mírnějšího, ale konfrontaci se nevyhýbá. I možná proto, že má 194 cm, se na vše dívá z nadhledu. A samozřejmě je vrchním podcasťákem.

| ČSFD |

logomikeMichal „Mike“ Tichý aka Bournemikesil

Mike alias Bourne sledoval filmy snad už na děložním plátně, když byl ještě nevzdělaným plodem a kritizovat či hloubat nad nimi v éteru začal někdy před dvěma lety.

Je milovník každého žánru, který neobsahuje 50 odstínu sra..k.

Je menší, roztomilejší a nezadanou půlkou podcastového tandemu. Film Prometheus mu ztížil život v tom, že nyní musí každému vysvětlovat jeho kvality. V podcastech od něj uslyšíte názory upřímné a bez obalu, řada z nich je téměř nepublikovatelná i v bonusovém materiálu. Má rád konfrontaci a diskuzi, proto jej v komentářích za jeho názory buď nešetřete nebo pochvalte. Mike upřímně lituje každého, kdo si vybírá film podle hodnocení na ČSFD.

S koncem roku 2020 se Mike rozloučil s tímto projektem a dále se na jeho tvorbě pravidelně nepodílí. Ovšem stále občas zaskočí na kus řeči.

| ČSFD | IMDb |