Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hosté

Kolegové, kamarádi a lidé, kteří se občas rádi přidají k našemu podcastu.

Martin Lodl aka Cineramakus

Martina vždycky bavil film. Díky juniorské televizi, ve svém rodném městě, přičichl výrazněji k zákulisním technikám audiovizuální tvorby. Teď je z něj díky tomu redaktor regionální televize v Severních Čechách a taky komerční kameraman.

Protože má rád i DC komiksy, dává, hlavně o jejich filmových zpracováních, informace i na svou facebookovou stránku. Jinak rád kritizuje a hledá chyby na práci ostatních a proto ho baví psát recenze pod pseudonymem Cineramakus.

Roman Toupal aka Toupi

Roman měl odjakživa skvělý vztah k filmům, ale tomuhle fenoménu propadl až na střední škole, kdy se rozhodl, že chce o filmu vědět mnohem víc a dostat se pod povrch. Od září 2014 studuje Teorii a dějiny filmu a audiovizuální kultury v Brně. Je schopen sledovat skoro všechno, ale k jeho oblíbeným patří převážně Hollywoodská produkce a jako menší komiksový nerd se vyžívá ve filmových adaptacích od Marvel a DC.

Rád byl občas součástí původního podcastu na serveru Nafilmu a i v nové verzi s oblibou přispívá svou troškou do mlýna jako hostující člen.

Jiří Korynta aka Dirigent