Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

PODCAST ONE – Kevin Spacey a #MeToo

Ačkoliv to není úplně náš styl, podívali jsme se na celou hollywoodskou aféru, která se skrývá pod hashtagem #MeToo a mimo jiných nepříznivě ovlivnila a ještě určitě ovlivní i hereckou kariéru Kevina Spaceyho.

Normálně se do bulvárních témat nepouštíme, ovšem tohle si získalo naši pozornost a i my jsme chtěli přispět se svým názorem.

Celá aféra sexuálního obtěžování a následného přiznání samotných obětí začala u filmového producenta Harveyho Weinsteina, který byl obviněn hned několika různými herečkami. Následně vyplavala na povrch další jména nenechavých mužů a mezi nimi byl i oscarový herec Kevin Spacey. Ten, byl na rozdíl od jiných obviněn mužem, kterého měl obtěžovat už velmi dávno ještě jako chlapce. Spacey v podstatě toto přiznal, omluvil se a ještě dodal, že se mu muži odjakživa líbili a dál nebude skrývat svou náklonost ke stejnému pohlaví. Ačkoli to celé skončilo jen u nemravného návrhu, do nedávna uznávaný herec skončil v úspěšném politickém seriálu House of Cards produkovaném Netflixem a přišel i o roli ve snímku Všechny prachy světa.

Co my na to? Poslechněte si…


PODCAST ONE
Podtitul: Kevin Spacey a #MeToo
Epizoda: 9
Délka: 00:21:43
Debatující: Honza Bureš, Michal Tichý