Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

TOP 5: Nejlepší čísla Hollywoodu – 2. díl

Tato pětidílná TOPka je zaměřena na vystoupení spojená s herectvím, filmem a Hollywoodem, kde, ať se nám to líbí nebo ne, umějí dát slovu šou úplně nový rozměr. Nebudu brát v potaz obecné mínění, ale jen svůj osobní názor.

Každý týden si připomeneme jedno z vystoupení, kdy většina ne-li všechny se odehrály při příležitosti předávání nějakých cen a většinou jde o tanečně hudební čísla v podání slavných hvězd amerického filmového či divadelního průmyslu. Řazení je jako vždy čistě náhodné a nevyjadřuje přesné pořadí v TOP 5.


2, James Corden – úvodní číslo Tony Awards 2016
(70. ročník předávání cen Tony)

Jubilejním ročníkem udílení Tony Awards provázel herec, moderátor a komik James Corden. V současné době jej můžete znát z jeho Late Late Show, kterou převzal po Craigu Fergusonovi od roku 2015 a řadí se mezi ty nejoblíbenější talk show. Připravuje třeba už velmi dobře známe Carpool karaoke se známými osobnostmi. Tony Awards jsou velice prestižní divadelní ceny zaměřené na muzikálová představení, takže po uvedení hostitele se on sám ujal otěží a odvyprávěl svůj příběh, jak jemu už v dětství, divadlo učarovalo. Následuje průřez těmi nejslavnějšími muzikály. Myslím si, že co se týče vystoupení v rámci Tony Awards, je tohle těsně druhé za tím, které si představíme později. Nezapomeňte, že vše se odehrává na živo a vždy v přímém přenosu.

<<< Předchozí díl

Následující díl >>>