Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

TOP 5: Nejlepší čísla Hollywoodu – 1. díl

V další pětidílné TOPce se zaměřím na vystoupení spojená s herectvím, filmem a Hollywoodem, kde, ať se nám to líbí nebo ne, umějí dát slovu šou úplně nový rozměr. Nebudu se zaměřovat na obecné mínění, ale jen na svůj osobní názor. Proto Vám může připadat, že se točíme stále kolem těch samých jmen.

Každý týden si připomeneme jedno z vystoupení, kdy většina ne-li všechny se odehrály při příležitosti předávání nějakých cen a většinou jde o tanečně hudební čísla v podání slavných hvězd amerického filmového či divadelního průmyslu. Řazení je jako vždy čistě náhodné a nevyjadřuje přesné pořadí v TOP 5.


1, Hugh Jackman – úvodní číslo na Oscarech
(81. ročník předávání Oscarů – rok 2009)

V roce 2009 provázel večerem, kde Americká filmová akademie předává zlaté sošky, herec Hugh Jackman. Každý rok se organizátoři snaží přinést originální a zábavné číslo, které otevře několika hodinovou událost. Tentokrát se jim to povedlo na výbornou. Pod záminkou, že akademii nevyšly peníze na úvodní vystoupení, přišli s nápadem, že sám herec, aby toto celé zachránil, připravil ve své garáži vzdání holdu všem nominovaným filmům. Na krátký moment si Jackman pozval na pódium i kolegyni Anne Hathaway. Pro mnohé se zde představitel Wolverina ukázal v úplně novém světle. Ovšem pro něj to není nic zvláštního, protože muzikály a vystoupení na Brodwayi jsou v jeho životopise zapsány velice výrazně a než se stal filmově slavným, vystupoval hlavně na prknech, která znamenají svět.

Následující díl >>>