Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Honza a Mike jedou dál

Tak už je to pořádná doba od našeho posledního podcastu. My se však nevzdáváme a chceme Vám přinášet naše audio rozpravy dál. Již brzy se můžete těšit na zbrusu nový díl pod hlavičkou Filmový PODCAST.

Ano, oddělili jsme se od webu Nafilmu.cz. Ptáte se proč? Je to složité, avšak nějakou dobu jsme o tom s Mikem přemýšleli a nakonec se tak stalo. Věříme, že ne ve zlém a třeba ještě s Nafilmu a Honzou Barvířem nějakou spolupráci navážeme. Rozhodně mu chceme poděkovat, že jsme toho mohli být s Mikem součástí a dále zůstáváme jeho čtenáři. Více možná řekneme v novém podcastu, který snad již brzy nahrajeme.

Za toho půl roku, co jsme se odmlčeli, se ve filmovém světě hodně stalo a my toho chtěli tolik komentovat. Máme co dohánět a věříme, potažmo doufáme, že se k nám naši fanoušci vrátí, i když budeme fungovat jako samostatný projekt. Náš nový web nebude žádnou bránou do světa filmu. Zůstane tak tedy jen naším novým skromným příbytkem, kde najdete naše názory, postřehy a komentáře, většinou však ve formě audia.

Náš facebook je stále stejný a psát můžete na podcast@filmovypodcast.cz.

Držte nám palce a těšíme se na slyšenou u prvního dílu nového Filmového PODCASTu.