Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

PF 2017 a k tomu trochu statistiky

Rok 2016 je za námi a my Vám všem, našim fandům, posluchačům a čtenářům chceme poděkovat za přízeň, kterou jste nám v uplynulých dvanácti měsících věnovali.

Od roku 2013 se věnujeme filmovým podcastům a od roku 2015 na svém vlastním webu. Z našeho pohledu jsme zažili nejproduktivnější rok a taky jsme se těšili asi největšímu zájmu. Vydali jsme 36 podcastů z toho 24 Flashů. Přívítali jsme dva hosty v PODCAST & HOST a došlo i na čtyři audioblogy o universu vetřelců. Mimo to jsme stvořili Filmový KVÍZ Honza vs. Mike, napsali jsme devět dalších článků a zveřejnili 12 bonusových nahrávek + 3 z kategorie EXTRA. Ke konci roku jsme dokonce přinesli dvakrát podcast živě na Facebooku, kde jsme zhodnotili filmy Příchozí a pak Rogue One.

 

Celkem jsme všemi vydanými podcasty dosáhli celkového času 14 hodin, 12 minut a 40 vteřin, a to není vůbec málo, že?
Máme co dělat, aby byl rok 2017 ještě o něco lepší, ale slibujeme, že se budeme snažit!

 

Děkujeme Vám, že jste nás sledovali, poslouchali, četli a komentovali, lajkovali a sdíleli. Budeme rádi, když v tom budete pokračovat a klidně o nás dejte vědět i Vašim známým. Budeme jen rádi.
Do roku 2017 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, moc úspěchů, kde to jen půjde a hlavně mnoho nevšedních a kvalitních filmových zážitků.

Honza a Mike